Archived Games
Tampa vs Adelphi
May 25 12:00 PM
Regis (CO) vs Tampa
May 23 6:30 PM
East Stroudsburg vs Adelphi
May 23 3:00 PM
Maryville vs Regis (CO)
May 18 1:00 PM
Pace vs Adelphi
May 18 12:00 PM
West Chester vs East Stroudsburg
May 18 12:00 PM
Florida Southern vs Tampa
May 18 12:00 PM
Grand Valley State vs Regis (CO)
May 16 4:00 PM
Kutztown vs East Stroudsburg
May 16 4:00 PM
Adelphi vs New Haven
May 16 3:00 PM
Tampa vs Lynn
May 16 3:00 PM
Maryville vs UIndy
May 16 12:00 PM
Florida Southern vs Flagler
May 16 11:00 AM
Pace vs Bentley
May 16 11:00 AM
West Chester vs Seton Hill
May 16 11:00 AM
West Chester vs Kutztown
May 12 1:00 PM
Pace vs Adelphi
May 11 12:00 PM
Slippery Rock vs West Chester
May 10 4:00 PM
Seton Hill vs Kutztown
May 10 1:00 PM
Pace vs Bentley
May 8 7:00 PM
Adelphi vs New Haven
May 8 5:00 PM
Slippery Rock vs Lock Haven
May 7 4:00 PM
Kutztown vs East Stroudsburg
May 7 4:00 PM
Regis (CO) vs Colorado Mesa
May 5 4:00 PM
Frostburg State vs Charleston (WV)
May 5 2:00 PM
Dominican (NY) vs Georgian Court
May 5 2:00 PM
Roberts Wesleyan vs Mercy
May 5 1:00 PM
Grand Valley State vs Northern Michigan
May 5 12:00 PM
Indiana (PA) vs Lock Haven
May 4 2:30 PM
Bloomsburg vs Shippensburg
May 4 2:00 PM
East Stroudsburg vs Kutztown
May 4 2:00 PM
West Chester vs Millersville
May 4 1:00 PM
Saint Anselm vs New Haven
May 4 1:00 PM
Adelphi vs Southern NH
May 4 12:00 PM
Bentley vs Assumption
May 4 12:00 PM
Pace vs Franklin Pierce
May 4 12:00 PM
Findlay vs Walsh
May 4 11:00 AM
Colorado Mesa vs UC Colorado Springs
May 3 9:00 PM
Mercyhurst vs Slippery Rock
May 3 5:00 PM
Edinboro vs Gannon
May 3 4:00 PM
Regis (CO) vs Westminster (UT)
May 3
Roberts Wesleyan vs Molloy
May 2 6:00 PM
Jefferson vs Georgian Court
May 2 3:30 PM
Walsh vs Thomas More
May 2 3:00 PM
Mercy vs D’Youville
May 2 3:00 PM
Frostburg State vs West Virginia Wesleyan
May 1 7:00 PM
Millersville vs Shepherd
May 1 4:00 PM
Seton Hill vs Indiana (PA)
May 1 4:00 PM
Kutztown vs West Chester
May 1 4:00 PM
Slippery Rock vs Edinboro
May 1 4:00 PM
Charleston (WV) vs Davis & Elkins
May 1 3:00 PM
East Stroudsburg vs Bloomsburg
May 1 2:00 PM
Saint Michael’s vs New Haven
May 1 2:00 PM
Pace vs Assumption
Apr 30 7:00 PM
Southern NH vs Saint Michael’s
Apr 30 5:00 PM
Gannon vs Mercyhurst
Apr 30 4:00 PM
Southern Connecticut vs Bentley
Apr 30 4:00 PM
Saint Rose vs Saint Anselm
Apr 30 4:00 PM
Georgian Court vs Holy Family
Apr 29 4:00 PM
Wilmington vs Bridgeport
Apr 29 3:30 PM
Davenport vs Grand Valley State
Apr 29 12:00 PM
Colorado Mesa vs Westminster (UT)
Apr 28 4:30 PM
Fort Lewis vs UC Colorado Springs
Apr 28 3:30 PM
CSU Pueblo vs Regis (CO)
Apr 28 2:00 PM
Wingate vs Limestone
Apr 28 1:00 PM
Daemen vs Mercy
Apr 28 12:00 PM
Florida Southern vs Tampa
Apr 28 12:00 PM
Alabama Huntsville vs Flagler
Apr 28 12:00 PM
Maryville vs UIndy
Apr 28 12:00 PM
Ashland vs Lake Erie
Apr 27 5:00 PM
Davis & Elkins vs Frostburg State
Apr 27 2:00 PM
Shepherd vs West Chester
Apr 27 1:00 PM
Jefferson vs Bloomsburg
Apr 27 1:00 PM
Saint Anselm vs Southern Connecticut
Apr 27 1:00 PM
Shippensburg vs East Stroudsburg
Apr 27 1:00 PM
New Haven vs Franklin Pierce
Apr 27 1:00 PM
Concordia St. Paul vs Northern Michigan
Apr 27 1:00 PM
Saint Michael’s vs Saint Rose
Apr 27 1:00 PM
Mount Olive vs Young Harris
Apr 27 1:00 PM
Assumption vs American International
Apr 27 12:00 PM
Adelphi vs Southern NH
Apr 27 12:00 PM
Slippery Rock vs Indiana (PA)
Apr 27 12:00 PM
Millersville vs Kutztown
Apr 27 12:00 PM
Bentley vs Pace
Apr 27 12:00 PM
Lock Haven vs Edinboro
Apr 27 12:00 PM
Tiffin vs Thomas More
Apr 27 12:00 PM
Mercyhurst vs Seton Hill
Apr 27 11:00 AM
District of Columbia vs D’Youville
Apr 27 11:00 AM
Molloy vs St. Thomas Aquinas
Apr 26 7:00 PM
Grand Valley State vs Davenport
Apr 26 6:00 PM
CSU Pueblo vs UC Colorado Springs
Apr 26 6:00 PM
Roberts Wesleyan vs Mercy
Apr 26 4:00 PM
Missouri Western vs UIndy
Apr 26 4:00 PM
Fort Lewis vs Regis (CO)
Apr 26 3:00 PM
Colorado Mesa vs Dominican (CA)
Apr 26 2:00 PM
Alabama Huntsville vs Lander
Apr 26 2:00 PM
Quincy vs Maryville
Apr 26 1:00 PM
Wilmington vs Caldwell
Apr 26 12:00 PM
Flagler vs Lee
Apr 26 11:00 AM
Holy Family vs Wilmington
Apr 25 7:00 PM
Florida Southern vs Lynn
Apr 25 4:00 PM
Dominican College vs Post University
Apr 25 3:30 PM
Felician vs Bridgeport
Apr 25 3:00 PM
Belmont Abbey vs Young Harris
Apr 25 3:00 PM
Tampa vs Saint Leo
Apr 25 1:00 PM
Mount Olive vs Barton
Apr 25 12:00 PM
Westminster (UT) vs Dominican (CA)
Apr 24 9:00 PM
Franklin Pierce vs American International
Apr 24 7:00 PM
Saint Michael’s vs Bentley
Apr 24 7:00 PM
D’Youville vs Daemen
Apr 24 5:00 PM
Wingate vs Newberry
Apr 24 5:00 PM
Saint Rose vs Southern NH
Apr 24 4:00 PM
Gannon vs Slippery Rock
Apr 24 4:00 PM
Saint Anselm vs Pace
Apr 24 4:00 PM
District of Columbia vs Caldwell
Apr 24 4:00 PM
West Chester vs East Stroudsburg
Apr 24 4:00 PM
New Haven vs Adelphi
Apr 24 4:00 PM
Shepherd vs Shippensburg
Apr 24 3:00 PM
Lock Haven vs Seton Hill
Apr 24 3:00 PM
Bloomsburg vs Kutztown
Apr 24 2:00 PM
Limestone vs Anderson SC
Apr 24
Edinboro vs Mercyhurst
Apr 23 4:00 PM
Jefferson vs Holy Family
Apr 23 3:30 PM
Post University vs Roberts Wesleyan
Apr 23 2:00 PM
Emmanuel (GA) vs Barton
Apr 22 5:30 PM
Young Harris vs Converse
Apr 22 4:00 PM
Saint Rose vs Assumption
Apr 22 1:00 PM
Felician vs Georgian Court
Apr 22 12:30 PM
UC Colorado Springs vs Westminster (UT)
Apr 21 3:00 PM
Regis (CO) vs Colorado Mesa
Apr 21 2:30 PM
Rockhurst vs Quincy
Apr 21 2:00 PM
Lewis vs McKendree
Apr 21 1:00 PM
West Virginia Wesleyan vs Davis & Elkins
Apr 21 1:00 PM
Missouri Western vs William Jewell
Apr 21 1:00 PM
Frostburg State vs Charleston (WV)
Apr 21 12:00 PM
Davenport vs Concordia St. Paul
Apr 21 12:00 PM
Grand Valley State vs Northern Michigan
Apr 21 12:00 PM
UIndy vs Maryville
Apr 21 12:00 PM
Lynn vs Rollins
Apr 20 5:00 PM
Malone vs Walsh
Apr 20 4:00 PM
UVA Wise vs Newberry
Apr 20 4:00 PM
Felician vs Saint Michael’s
Apr 20 3:00 PM
Lee vs Flagler
Apr 20 2:00 PM
CSU Pueblo vs Fort Lewis
Apr 20 2:00 PM
Lander vs Alabama Huntsville
Apr 20 2:00 PM
Southern NH vs American International
Apr 20 1:00 PM
West Chester vs Bloomsburg
Apr 20 1:00 PM
Millersville vs Shippensburg
Apr 20 1:00 PM
Bentley vs New Haven
Apr 20 1:00 PM
Montevallo vs Shorter
Apr 20 1:00 PM
Roberts Wesleyan vs St. Thomas Aquinas
Apr 20 12:00 PM
East Stroudsburg vs Shepherd
Apr 20 12:00 PM
Indiana (PA) vs Edinboro
Apr 20 12:00 PM
Seton Hill vs Slippery Rock
Apr 20 12:00 PM
Assumption vs Southern Connecticut
Apr 20 12:00 PM
Saint Anselm vs Daemen
Apr 20 12:00 PM
Adelphi vs Franklin Pierce
Apr 20 12:00 PM
Bridgeport vs Jefferson
Apr 20 12:00 PM
Thomas More vs Ursuline
Apr 20 12:00 PM
Ashland vs Findlay
Apr 20 12:00 PM
Pace vs Saint Rose
Apr 20 12:00 PM
Saint Leo vs Embry-Riddle
Apr 20 12:00 PM
District of Columbia vs Molloy
Apr 20 11:00 AM
Gannon vs Lock Haven
Apr 20 11:00 AM
Georgian Court vs Dominican College
Apr 20 10:00 AM
Regis (CO) vs Westminster (UT)
Apr 19 9:00 PM
Grand Valley State vs Concordia St. Paul
Apr 19 7:00 PM
Southern Wesleyan vs Warren Wilson
Apr 19 7:00 PM
Quincy vs William Jewell
Apr 19 6:00 PM
UC Colorado Springs vs Colorado Mesa
Apr 19 6:00 PM
Davenport vs Northern Michigan
Apr 19 5:00 PM
Missouri Western vs Rockhurst
Apr 19 5:00 PM
Maryville vs Lewis
Apr 19 4:00 PM
UIndy vs McKendree
Apr 19 1:00 PM
Young Harris vs Lees-McRae
Apr 18 4:00 PM
West Virginia Wesleyan vs Frostburg State
Apr 18 3:30 PM
Catawba vs Lenoir-Rhyne
Apr 17 7:00 PM
Pace vs Southern Connecticut
Apr 17 7:00 PM
Lander vs Belmont Abbey
Apr 17 6:00 PM
Converse vs Mount Olive
Apr 17 4:30 PM
Slippery Rock vs Lock Haven
Apr 17 4:00 PM
Shippensburg vs West Chester
Apr 17 4:00 PM
Felician vs Holy Family
Apr 17 4:00 PM
Limestone vs Mars Hill
Apr 17 4:00 PM
Lincoln Memorial vs Emory & Henry
Apr 17 4:00 PM
Anderson SC vs Newberry
Apr 17 4:00 PM
Caldwell vs Chestnut Hill
Apr 17 4:00 PM
Dominican College vs Mercy
Apr 17 3:30 PM
Chowan vs Barton
Apr 17 3:30 PM
Georgian Court vs Bridgeport
Apr 17 3:00 PM
Kutztown vs Shepherd
Apr 17 3:00 PM
Mercyhurst vs Indiana (PA)
Apr 17 3:00 PM
Seton Hill vs Gannon
Apr 17 3:00 PM
Tampa vs Embry-Riddle
Apr 17 3:00 PM
UVA Wise vs Tusculum
Apr 17 3:00 PM
Post University vs Jefferson
Apr 17 2:00 PM
Bloomsburg vs Millersville
Apr 17 2:00 PM
Lake Erie vs Thomas More
Apr 17 1:00 PM
Tiffin vs Findlay
Apr 17 1:00 PM
Assumption vs Adelphi
Apr 16 7:00 PM
Saint Leo vs Florida Tech
Apr 16 7:00 PM
Charleston (WV) vs West Virginia Wesleyan
Apr 16 6:00 PM
Shorter vs Lee
Apr 16 5:00 PM
Southern NH vs Franklin Pierce
Apr 16 4:00 PM
Lynn vs Florida Southern
Apr 16 4:00 PM
Saint Rose vs New Haven
Apr 16 4:00 PM
Malone vs Davis & Elkins
Apr 16 3:00 PM
Westminster (UT) vs Fort Lewis
Apr 14 3:00 PM
Colorado Mesa vs CSU Pueblo
Apr 14 3:00 PM
Roberts Wesleyan vs Ursuline
Apr 14 2:00 PM
Quincy vs Lewis
Apr 14 2:00 PM
Rockhurst vs McKendree
Apr 14 1:00 PM
Walsh vs Tiffin
Apr 14 1:00 PM
Missouri Western vs UIndy
Apr 14 1:00 PM
William Jewell vs Maryville
Apr 14 1:00 PM
Daemen vs District of Columbia
Apr 14 12:00 PM
St. Thomas Aquinas vs D’Youville
Apr 14 12:00 PM
Caldwell vs Felician
Apr 14 12:00 PM
Saint Anselm vs Bentley
Apr 13 5:30 PM
Montevallo vs Lee
Apr 13 5:00 PM
Flagler vs Alabama Huntsville
Apr 13 5:00 PM
Emory & Henry vs Tusculum
Apr 13 4:30 PM
American International vs Adelphi
Apr 13 4:00 PM
Franklin Pierce vs Saint Rose
Apr 13 4:00 PM
Catawba vs UVA Wise
Apr 13 3:30 PM
Mount Olive vs Lees-McRae
Apr 13 3:00 PM
Assumption vs Southern NH
Apr 13 3:00 PM
North Greenville vs Young Harris
Apr 13 3:00 PM
Wingate vs Limestone
Apr 13 3:00 PM
Shorter vs Lander
Apr 13 3:00 PM
Converse vs Chowan
Apr 13 2:00 PM
Davis & Elkins vs Charleston (WV)
Apr 13 2:00 PM
New Haven vs Molloy
Apr 13 1:00 PM
Shepherd vs Bloomsburg
Apr 13 1:00 PM
Florida Tech vs Lynn
Apr 13 1:00 PM
Millersville vs East Stroudsburg
Apr 13 1:00 PM
Edinboro vs Seton Hill
Apr 13 1:00 PM
Palm Beach Atlantic vs Florida Southern
Apr 13 1:00 PM
Mars Hill vs Anderson SC
Apr 13 1:00 PM
Rollins vs Tampa
Apr 13 12:00 PM
Lock Haven vs Mercyhurst
Apr 13 12:00 PM
Indiana (PA) vs Gannon
Apr 13 12:00 PM
Shippensburg vs Kutztown
Apr 13 12:00 PM
Embry-Riddle vs Saint Leo
Apr 13 12:00 PM
Holy Family vs Bridgeport
Apr 13 12:00 PM
Barton vs Southern Wesleyan
Apr 13 12:00 PM
Malone vs Ashland
Apr 13 12:00 PM
Lincoln Memorial vs Newberry
Apr 13 12:00 PM
Northern Michigan vs Concordia St. Paul
Apr 13 12:00 PM
Post University vs Georgian Court
Apr 13 11:00 AM
Regis (CO) vs UC Colorado Springs
Apr 12 9:00 PM
Quincy vs UIndy
Apr 12 8:00 PM
Missouri Western vs Lewis
Apr 12 6:00 PM
Colorado Mesa vs Fort Lewis
Apr 12 6:00 PM
Westminster (UT) vs CSU Pueblo
Apr 12 6:00 PM
Saint Michael’s vs Pace
Apr 12 6:00 PM
William Jewell vs McKendree
Apr 12 5:00 PM
Rockhurst vs Maryville
Apr 12 5:00 PM
Grand Valley State vs Walsh University
Apr 12 4:00 PM
Ursuline vs Lake Erie
Apr 12 3:30 PM
Mercy vs D’Youville
Apr 12 3:00 PM
Tiffin vs Malone
Apr 11 1:00 PM
Bentley vs Southern NH
Apr 10 7:00 PM
Mercyhurst vs Gannon
Apr 10 7:00 PM
New Haven vs Assumption
Apr 10 7:00 PM
Florida Southern vs Florida Tech
Apr 10 7:00 PM
Southern Wesleyan vs Young Harris
Apr 10 6:00 PM
Frostburg State vs Davis & Elkins
Apr 10 5:00 PM
Adelphi vs Pace
Apr 10 5:00 PM
Southern Connecticut vs American International
Apr 10 4:00 PM
Shippensburg vs Bloomsburg
Apr 10 4:00 PM
Millersville vs West Chester
Apr 10 4:00 PM
Edinboro vs Slippery Rock
Apr 10 4:00 PM
Saint Leo vs Palm Beach Atlantic
Apr 10 4:00 PM
Franklin Pierce vs Saint Anselm
Apr 10 4:00 PM
Findlay vs Thomas More
Apr 10 4:00 PM
Mercy vs Molloy
Apr 10 3:00 PM
Lynn vs Tampa
Apr 10 3:00 PM
Indiana (PA) vs Seton Hill
Apr 10 3:00 PM
Kutztown vs East Stroudsburg
Apr 10 3:00 PM
Chowan vs Mount Olive
Apr 10 3:00 PM
Charleston (WV) vs Notre Dame (OH)
Apr 10 3:00 PM
Emory & Henry vs Catawba
Apr 10 3:00 PM
Lees-McRae vs Emmanuel (GA)
Apr 10 2:00 PM
Lewis vs Dominican (CA)
Apr 9 7:00 PM
Felician vs Chestnut Hill
Apr 9 7:00 PM
Converse vs North Greenville
Apr 9 6:00 PM
Bridgeport vs Post University
Apr 9 4:00 PM
Walsh vs Ashland
Apr 9 4:00 PM
Malone vs Ursuline
Apr 9 4:00 PM
Dominican College vs Caldwell
Apr 9 3:30 PM
Georgian Court vs Wilmington
Apr 9 3:00 PM
Davenport vs Quincy
Apr 9 3:00 PM
Mount Olive vs Barton
Apr 8 6:00 PM
Palm Beach Atlantic vs Embry-Riddle
Apr 7 3:00 PM
Lee vs Lander
Apr 7 2:00 PM
Westminster (UT) vs Regis (CO)
Apr 7 2:00 PM
Colorado Mesa vs UC Colorado Springs
Apr 7 2:00 PM
Concordia St. Paul vs Grand Valley State
Apr 7 1:00 PM
Lewis vs Rockhurst
Apr 7 1:00 PM
Davis & Elkins vs West Virginia Wesleyan
Apr 7 1:00 PM
Charleston (WV) vs Frostburg State
Apr 7 12:00 PM
Northern Michigan vs Davenport
Apr 7 12:00 PM
Millersville vs Kutztown
Apr 7 12:00 PM
McKendree vs Missouri Western
Apr 7 12:00 PM
Maryville vs Quincy
Apr 7 12:00 PM
Lake Erie vs Findlay
Apr 7 12:00 PM
UIndy vs William Jewell
Apr 7 11:00 AM
American International vs Saint Michael’s
Apr 6 6:00 PM
Saint Rose vs Bentley
Apr 6 6:00 PM
Gannon vs Edinboro
Apr 6 5:00 PM
Young Harris vs Converse
Apr 6 4:00 PM
Thomas More vs Malone
Apr 6 4:00 PM
Tusculum vs Lenoir-Rhyne
Apr 6 4:00 PM
Alabama Huntsville vs Shorter
Apr 6 4:00 PM
Saint Leo vs Lynn
Apr 6 3:00 PM
Limestone vs Catawba
Apr 6 3:00 PM
Anderson SC vs Wingate
Apr 6 3:00 PM
Adelphi vs Mercy
Apr 6 2:00 PM
Felician vs Wilmington
Apr 6 2:00 PM
Fort Lewis vs CSU Pueblo
Apr 6 2:00 PM
Southern NH vs Southern Connecticut
Apr 6 1:00 PM
West Chester vs Shepherd
Apr 6 1:00 PM
Montevallo vs Flagler
Apr 6 1:00 PM
Newberry vs Mars Hill
Apr 6 1:00 PM
New Haven vs Saint Anselm
Apr 6 1:00 PM
Southern Wesleyan vs Belmont Abbey
Apr 6 1:00 PM
East Stroudsburg vs Shippensburg
Apr 6 12:15 PM
Lees-McRae vs Chowan
Apr 6 12:00 PM
Lock Haven vs Indiana (PA)
Apr 6 12:00 PM
Assumption vs Franklin Pierce
Apr 6 12:00 PM
Holy Family vs Caldwell
Apr 6 12:00 PM
St. Thomas Aquinas vs District of Columbia
Apr 6 12:00 PM
Chestnut Hill vs Bridgeport
Apr 6 12:00 PM
Tampa vs Florida Tech
Apr 6 12:00 PM
Ashland vs Tiffin
Apr 6 12:00 PM
UVA Wise vs Lincoln Memorial
Apr 6 12:00 PM
Rollins vs Florida Southern
Apr 6 11:00 AM
D’Youville vs Roberts Wesleyan
Apr 6 11:00 AM
Molloy vs Daemen
Apr 6 11:00 AM
Mount Olive vs North Greenville
Apr 6 11:00 AM
Barton vs Emmanuel (GA)
Apr 6 11:00 AM
Dominican (NY) vs Jefferson
Apr 6 11:00 AM
Westminster (UT) vs UC Colorado Springs
Apr 5 9:00 PM
Concordia St. Paul vs Davenport
Apr 5 7:00 PM
Lewis vs William Jewell
Apr 5 7:00 PM
Northern Michigan vs Grand Valley State
Apr 5 5:00 PM
McKendree vs Quincy
Apr 5 5:00 PM
Colorado Mesa vs Regis (CO)
Apr 5 5:00 PM
UIndy vs Rockhurst
Apr 5 5:00 PM
Slippery Rock vs Mercyhurst
Apr 5 4:00 PM
Ursuline vs Findlay
Apr 5 4:00 PM
Anderson SC vs Virginia State
Apr 5 3:00 PM
Maryville vs Missouri Western
Apr 5 3:00 PM
Chestnut Hill vs Holy Family
Apr 4 7:00 PM
Thomas More vs Walsh
Apr 4 5:00 PM
Embry-Riddle vs Florida Southern
Apr 4 4:00 PM
West Virginia Wesleyan vs Charleston (WV)
Apr 4 3:30 PM
Notre Dame (OH) vs Frostburg State
Apr 4 3:00 PM
Wilmington vs Jefferson
Apr 4 3:00 PM
Bloomsburg vs East Stroudsburg
Apr 4 2:00 PM
Tampa vs Saint Leo
Apr 3 6:00 PM
Emmanuel (GA) vs Converse
Apr 3 6:00 PM
Belmont Abbey vs Lenoir-Rhyne
Apr 3 6:00 PM
Mercyhurst vs Edinboro
Apr 3 5:00 PM
Newberry vs Emory & Henry
Apr 3 5:00 PM
Shippensburg vs Indiana (PA)
Apr 3 4:00 PM
West Chester vs Kutztown
Apr 3 4:00 PM
Slippery Rock vs Gannon
Apr 3 4:00 PM
Bridgeport vs Dominican College
Apr 3 4:00 PM
Limestone vs UVA Wise
Apr 3 4:00 PM
Southern Connecticut vs New Haven
Apr 3 4:00 PM
Shepherd vs Millersville
Apr 3 3:00 PM
Seton Hill vs Lock Haven
Apr 3 3:00 PM
Wingate vs Mount Olive
Apr 3 3:00 PM
Mercy vs Pace
Apr 3 2:00 PM
Florida Tech vs Rollins
Apr 3 12:30 PM
Palm Beach Atlantic vs Lynn
Apr 2 7:00 PM
Saint Anselm vs Assumption
Apr 2 7:00 PM
Bentley vs Franklin Pierce
Apr 2 7:00 PM
North Greenville vs Southern Wesleyan
Apr 2 6:00 PM
Davenport vs Findlay
Apr 2 4:00 PM
Saint Rose vs Adelphi
Apr 2 4:00 PM
Alabama Huntsville vs Montevallo
Apr 1 8:00 PM
Malone vs Daemen
Apr 1 1:00 PM
Lake Erie vs Tiffin
Mar 30 6:00 PM
Saint Michael’s vs Assumption
Mar 30 4:00 PM
Flagler vs Lander
Mar 30 3:00 PM
UC Colorado Springs vs CSU Pueblo
Mar 30 3:00 PM
Catawba vs Anderson SC
Mar 30 3:00 PM
Mercy vs Jefferson
Mar 30 2:30 PM
Seton Hill vs Mercyhurst
Mar 30 2:00 PM
Regis (CO) vs Fort Lewis
Mar 30 2:00 PM
Charleston (WV) vs Davis & Elkins
Mar 30 2:00 PM
Rollins vs Saint Leo
Mar 30 1:00 PM
Shepherd vs East Stroudsburg
Mar 30 1:00 PM
Bloomsburg vs West Chester
Mar 30 1:00 PM
Millersville vs Shippensburg
Mar 30 1:00 PM
McKendree vs Maryville
Mar 30 1:00 PM
Chowan vs Young Harris
Mar 30 1:00 PM
Florida Tech vs Palm Beach Atlantic
Mar 30 1:00 PM
Mars Hill vs UVA Wise
Mar 30 1:00 PM
Lewis vs UIndy
Mar 30 1:00 PM
Lenoir-Rhyne vs Newberry
Mar 30 1:00 PM
Emory & Henry vs Limestone
Mar 30 1:00 PM
Southern Wesleyan vs Emmanuel (GA)
Mar 30 1:00 PM
Lynn vs Embry-Riddle
Mar 30 12:30 PM
Bentley vs American International
Mar 30 12:00 PM
Indiana (PA) vs Slippery Rock
Mar 30 12:00 PM
Holy Family vs Kutztown
Mar 30 12:00 PM
Saint Anselm vs D’Youville
Mar 30 12:00 PM
Edinboro vs Lock Haven
Mar 30 12:00 PM
West Virginia Wesleyan vs Notre Dame (OH)
Mar 30 12:00 PM
Ursuline vs Ashland
Mar 30 12:00 PM
Findlay vs Malone
Mar 30 12:00 PM
Wingate vs Lincoln Memorial
Mar 30 12:00 PM
Daemen vs St. Thomas Aquinas
Mar 30 12:00 PM
William Jewell vs Rockhurst
Mar 30 12:00 PM
District of Columbia vs Roberts Wesleyan
Mar 30 11:00 AM
Pace vs Southern NH
Mar 30 11:00 AM
Barton vs North Greenville
Mar 30 11:00 AM
Quincy vs Missouri Western
Mar 29 6:00 PM
Westminster (UT) vs Colorado Mesa
Mar 29 6:00 PM
Franklin Pierce vs D’Youville
Mar 29 4:00 PM
Florida Southern vs Tampa
Mar 29 3:00 PM
Mount Olive vs Young Harris
Mar 29 1:00 PM
Southern Connecticut vs Post University
Mar 29 11:00 AM
UC Colorado Springs vs Fort Lewis
Mar 28 6:00 PM
Molloy vs Roberts Wesleyan
Mar 28 4:00 PM
Alabama Huntsville vs Lee
Mar 28 4:00 PM
UIndy vs Grand Valley State
Mar 28 3:00 PM
Lake Erie vs Ashland
Mar 28 1:00 PM
Ursuline vs Tiffin
Mar 28 12:00 PM
Florida Tech vs Embry-Riddle
Mar 27 7:00 PM
Mars Hill vs Lenoir-Rhyne
Mar 27 7:00 PM
New Haven vs Pace
Mar 27 7:00 PM
Frostburg State vs West Virginia Wesleyan
Mar 27 6:00 PM
Regis (CO) vs CSU Pueblo
Mar 27 6:00 PM
Belmont Abbey vs North Greenville
Mar 27 6:00 PM
Adelphi vs Southern Connecticut
Mar 27 5:00 PM
Barton vs Lees-McRae
Mar 27 4:00 PM
American International vs Saint Rose
Mar 27 4:00 PM
Southern NH vs Saint Anselm
Mar 27 4:00 PM
Gannon vs Seton Hill
Mar 27 4:00 PM
Assumption vs Bentley
Mar 27 4:00 PM
Findlay vs Walsh
Mar 27 4:00 PM
Wingate vs Catawba
Mar 27 4:00 PM
UVA Wise vs Emory & Henry
Mar 27 4:00 PM
Franklin Pierce vs Saint Michael’s
Mar 27 3:30 PM
Shippensburg vs Shepherd
Mar 27 3:00 PM
Kutztown vs Bloomsburg
Mar 27 3:00 PM
Lock Haven vs Slippery Rock
Mar 27 3:00 PM
St. Thomas Aquinas vs Mercy
Mar 27 3:00 PM
Notre Dame (OH) vs Davis & Elkins
Mar 27 3:00 PM
East Stroudsburg vs West Chester
Mar 27 3:00 PM
Lincoln Memorial vs Tusculum
Mar 27 3:00 PM
Limestone vs Anderson SC
Mar 26 7:00 PM
William Jewell vs Dominican (CA)
Mar 26 5:00 PM
Caldwell vs Post University
Mar 26 4:00 PM
Lynn vs Montevallo
Mar 26 4:00 PM
Edinboro vs Malone
Mar 26 4:00 PM
Georgian Court vs Holy Family
Mar 26 3:30 PM
Dominican College vs Felician
Mar 26 3:30 PM
Lander vs Mount Olive
Mar 26 3:00 PM
Jefferson vs Chestnut Hill
Mar 26 3:00 PM
UC Colorado Springs vs Regis (CO)
Mar 24 4:00 PM
Lee vs Embry-Riddle
Mar 24 1:00 PM
Quincy vs Dominican (CA)
Mar 24 1:00 PM
Rockhurst vs Concordia St. Paul
Mar 24 1:00 PM
Grand Valley State vs Notre Dame (OH)
Mar 24 12:00 PM
Davenport vs Lewis
Mar 24 12:00 PM
Flagler vs Shorter
Mar 24 12:00 PM
Ashland vs Northern Michigan
Mar 24 12:00 PM
Colorado Mesa vs UIndy
Mar 24 12:00 PM
Maryville vs Alabama Huntsville
Mar 24 12:00 PM
Findlay vs Charleston (WV)
Mar 24 12:00 PM
Rollins vs Florida Tech
Mar 23 7:30 PM
Malone vs Lake Erie
Mar 23 4:00 PM
Flagler vs Lynn
Mar 23 3:00 PM
Edinboro vs Indiana (PA)
Mar 23 3:00 PM
Mount Olive vs Lenoir-Rhyne
Mar 23 3:00 PM
West Chester vs Shippensburg
Mar 23 3:00 PM
Tampa vs Palm Beach Atlantic
Mar 23 3:00 PM
Virginia State vs Davis & Elkins
Mar 23 3:00 PM
Tiffin vs Thomas More
Mar 23 2:00 PM
West Virginia Wesleyan vs Westminster (PA)
Mar 23 1:00 PM
Roberts Wesleyan vs Daemen
Mar 23 1:00 PM
American International vs Saint Anselm
Mar 23 1:00 PM
Shepherd vs Kutztown
Mar 23 1:00 PM
Millersville vs Bloomsburg
Mar 23 1:00 PM
Saint Leo vs Montevallo
Mar 23 1:00 PM
Wilmington vs Bridgeport
Mar 23 1:00 PM
Converse vs Southern Wesleyan
Mar 23 1:00 PM
Tusculum vs Mars Hill
Mar 23 1:00 PM
Newberry vs Limestone
Mar 23 1:00 PM
North Greenville vs Chowan
Mar 23 1:00 PM
Southern Connecticut vs St. Thomas Aquinas
Mar 23 1:00 PM
Lees-McRae vs Belmont Abbey
Mar 23 12:00 PM
Slippery Rock vs Seton Hill
Mar 23 12:00 PM
Bentley vs Adelphi
Mar 23 12:00 PM
Lock Haven vs Gannon
Mar 23 12:00 PM
Caldwell vs Jefferson
Mar 23 12:00 PM
Young Harris vs Barton
Mar 23 12:00 PM
Pace vs East Stroudsburg
Mar 23 12:00 PM
Lincoln Memorial vs Catawba
Mar 23 12:00 PM
UVA Wise vs Wingate
Mar 23 12:00 PM
D’Youville vs Molloy
Mar 23 11:00 AM
Holy Family vs Post University
Mar 23 10:30 AM
Regis (CO) vs UIndy
Mar 22 8:00 PM
William Jewell vs Concordia St. Paul
Mar 22 7:00 PM
Southern NH vs Franklin Pierce
Mar 22 5:00 PM
Walsh vs Northern Michigan
Mar 22 5:00 PM
Mercy vs District of Columbia
Mar 22 4:00 PM
Dominican (NY) vs Chestnut Hill
Mar 22 3:30 PM
McKendree vs Dominican (CA)
Mar 22 2:00 PM
Emmanuel (GA) vs Fort Lewis
Mar 22 12:00 PM
Lee vs Young Harris
Mar 21 5:00 PM
Lander vs Frostburg State
Mar 21 4:00 PM
Saint Anselm vs Adelphi
Mar 21 4:00 PM
Ashland vs Thomas More
Mar 21 4:00 PM
St. Thomas Aquinas vs Holy Family
Mar 21 3:00 PM
Chestnut Hill vs Wilmington
Mar 20 7:00 PM
American International vs New Haven
Mar 20 7:00 PM
Florida Southern vs Saint Leo
Mar 20 6:00 PM
Emmanuel (GA) vs Anderson SC
Mar 20 6:00 PM
Southern Wesleyan vs Fort Lewis
Mar 20 5:00 PM
Bentley vs Molloy
Mar 20 4:00 PM
Gannon vs Indiana (PA)
Mar 20 4:00 PM
Assumption vs Mercy
Mar 20 4:00 PM
Bridgeport vs Caldwell
Mar 20 4:00 PM
Lenoir-Rhyne vs Emory & Henry
Mar 20 4:00 PM
Jefferson vs Georgian Court
Mar 20 3:00 PM
Millersville vs East Stroudsburg
Mar 20 3:00 PM
Seton Hill vs Edinboro
Mar 20 3:00 PM
Kutztown vs Shippensburg
Mar 20 3:00 PM
Barton vs Virginia State
Mar 20 3:00 PM
Notre Dame (OH) vs D’Youville
Mar 20 3:00 PM
Belmont Abbey vs Mount Olive
Mar 20 2:30 PM
Post University vs Felician
Mar 20 2:00 PM
Bloomsburg vs Shepherd
Mar 20 2:00 PM
Mercyhurst vs Lock Haven
Mar 20 2:00 PM
Rockhurst vs Colorado Mesa
Mar 20 2:00 PM
Roberts Wesleyan vs West Chester
Mar 20 1:30 PM
Findlay vs McKendree
Mar 20 12:45 PM
Shorter vs Berry
Mar 19 6:00 PM
Converse vs Lander
Mar 19 6:00 PM
Flagler vs Frostburg State
Mar 19 5:00 PM
Daemen vs Alfred
Mar 19 5:00 PM
Young Harris vs Fort Lewis
Mar 19 4:00 PM
Walsh vs Lake Erie
Mar 19 4:00 PM
Malone vs Charleston (WV)
Mar 19 4:00 PM
Southern Connecticut vs Saint Rose
Mar 19 4:00 PM
Ursuline vs West Virginia Wesleyan
Mar 19 1:00 PM
UC Colorado Springs vs Missouri Western
Mar 19 12:00 PM
North Greenville vs Emmanuel (GA)
Mar 18 5:00 PM
Davenport vs McKendree
Mar 18 4:00 PM
Regis (CO) vs Missouri Western
Mar 17 3:00 PM
CSU Pueblo vs Colorado Mesa
Mar 17 3:00 PM
Tiffin vs Lewis
Mar 17 1:00 PM
Seton Hill vs New Haven
Mar 17 12:00 PM
Rockhurst vs Grand Valley State
Mar 17 12:00 PM
UIndy vs Tampa
Mar 17 12:00 PM
CSU Pueblo vs Westminster (UT)
Mar 16 6:00 PM
Lynn vs Alabama Huntsville
Mar 16 4:00 PM
Barton vs Converse
Mar 16 4:00 PM
Pace vs Franklin Pierce
Mar 16 3:30 PM
Anderson SC vs Tusculum
Mar 16 3:00 PM
McKendree vs Thomas More
Mar 16 2:00 PM
Regis (CO) vs Maryville
Mar 16 2:00 PM
Wingate vs Emory & Henry
Mar 16 2:00 PM
Southern Wesleyan vs Lees-McRae
Mar 16 1:00 PM
Southern NH vs Presbyterian
Mar 16 1:00 PM
Bloomsburg vs Mercy
Mar 16 1:00 PM
Lander vs Slippery Rock
Mar 16 1:00 PM
Notre Dame (OH) vs Walsh
Mar 16 1:00 PM
Lenoir-Rhyne vs Lincoln Memorial
Mar 16 1:00 PM
Adelphi vs Saint Michael’s
Mar 16 1:00 PM
Jefferson vs Felician
Mar 16 12:30 PM
Georgian Court vs Caldwell
Mar 16 12:00 PM
Assumption vs Roberts Wesleyan
Mar 16 12:00 PM
Palm Beach Atlantic vs Molloy
Mar 16 12:00 PM
Bridgeport vs St. Thomas Aquinas
Mar 16 12:00 PM
Lake Erie vs Concordia St. Paul
Mar 16 12:00 PM
Virginia State vs West Virginia Wesleyan
Mar 16 12:00 PM
Catawba vs Newberry
Mar 16 12:00 PM
Belmont Abbey vs Chowan
Mar 16 12:00 PM
Embry-Riddle vs Saint Anselm
Mar 16 12:00 PM
Holy Family vs Dominican (NY)
Mar 16 12:00 PM
Wilmington vs Post University
Mar 16 11:00 AM
East Stroudsburg vs Mercyhurst
Mar 16 11:00 AM
Florida Southern vs Bentley
Mar 16 11:00 AM
Fort Lewis vs Colorado Mesa
Mar 15 9:00 PM
Ashland vs Lewis
Mar 15 6:00 PM
Daemen vs Findlay
Mar 15 5:30 PM
Frostburg State vs Lock Haven
Mar 15 2:00 PM
Indiana (PA) vs New Haven
Mar 15 1:00 PM
Florida Southern vs Lee
Mar 14 7:00 PM
Florida Tech vs Saint Anselm
Mar 14 7:00 PM
Saint Leo vs Bentley
Mar 14 6:00 PM
Tampa vs Alabama Huntsville
Mar 14 5:30 PM
Walsh vs Concordia St. Paul
Mar 14 5:00 PM
Palm Beach Atlantic vs North Greenville
Mar 14 5:00 PM
Saint Rose vs Roberts Wesleyan
Mar 14 4:00 PM
Wilmington vs D’Youville
Mar 14 3:00 PM
Pace vs American International
Mar 13 6:00 PM
Converse vs Virginia State
Mar 13 6:00 PM
Regis (CO) vs Rockhurst
Mar 13 6:00 PM
Emory & Henry vs Mars Hill
Mar 13 5:00 PM
Anderson SC vs Lincoln Memorial
Mar 13 5:00 PM
Wingate vs Rollins
Mar 13 4:00 PM
Seton Hill vs Shippensburg
Mar 13 4:00 PM
Mount Olive vs Slippery Rock
Mar 13 4:00 PM
Holy Family vs St. Joseph’s College
Mar 13 4:00 PM
Belmont Abbey vs Barton
Mar 13 4:00 PM
Lake Erie vs Edinboro
Mar 13 4:00 PM
Lenoir-Rhyne vs UVA Wise
Mar 13 4:00 PM
Thomas More vs Charleston (WV)
Mar 13 3:30 PM
Findlay vs Lewis
Mar 13 3:00 PM
Millersville vs Dominican College
Mar 13 2:00 PM
Flagler vs Newberry
Mar 13 2:00 PM
Notre Dame (OH) vs UIndy
Mar 13 2:00 PM
Ashland vs Quincy
Mar 13 2:00 PM
West Virginia Wesleyan vs District of Columbia
Mar 13 2:00 PM
Montevallo vs Tusculum
Mar 13 2:00 PM
Shorter vs Embry-Riddle
Mar 13 1:00 PM
Saint Leo vs Molloy
Mar 12 7:00 PM
Chestnut Hill vs Caldwell
Mar 12 7:00 PM
Florida Tech vs Westminster (UT)
Mar 12 7:00 PM
Lynn vs North Greenville
Mar 12 4:00 PM
Gannon vs Malone
Mar 12 4:00 PM
Georgian Court vs D’Youville
Mar 12 3:00 PM
William Jewell vs Daemen
Mar 12 3:00 PM
Indiana (PA) vs Shepherd
Mar 12 2:00 PM
Frostburg State vs Wilmington
Mar 12 1:00 PM
UC Colorado Springs vs Rockhurst
Mar 12 1:00 PM
Tiffin vs CSU Pueblo
Mar 12 10:00 AM
Barton vs Kutztown
Mar 11 7:00 PM
Walsh vs Quincy
Mar 11 5:00 PM
Tampa vs Lee
Mar 11 4:30 PM
Lake Erie vs CSU Pueblo
Mar 11 12:00 PM
Dominican (CA) vs Rockhurst
Mar 11 2:00 AM
Lynn vs Molloy
Mar 10 4:00 PM
New Haven vs Southern NH
Mar 10 1:00 PM
Mount Olive vs UVA Wise
Mar 10 1:00 PM
Flagler vs Westminster (UT)
Mar 10 1:00 PM
Missouri Western vs Daemen
Mar 10 1:00 PM
Grand Valley State vs Ashland
Mar 10 12:00 PM
Assumption vs West Chester
Mar 10 12:00 PM
Lander vs Montevallo
Mar 10 12:00 PM
McKendree vs Notre Dame (OH)
Mar 9 6:00 PM
American International vs Felician
Mar 9 4:00 PM
Palm Beach Atlantic vs Anderson SC
Mar 9 3:00 PM
Bridgeport vs Saint Michael’s
Mar 9 3:00 PM
Regis (CO) vs Dominican (CA)
Mar 9 3:00 PM
Catawba vs Mars Hill
Mar 9 3:00 PM
Southern Connecticut vs Georgian Court
Mar 9 1:00 PM
Millersville vs Indiana (PA)
Mar 9 1:00 PM
Saint Anselm vs Franklin Pierce
Mar 9 1:00 PM
Florida Tech vs Holy Family
Mar 9 1:00 PM
Limestone vs Lenoir-Rhyne
Mar 9 1:00 PM
Edinboro vs West Virginia Wesleyan
Mar 9 1:00 PM
Embry-Riddle vs Westminster (UT)
Mar 9 1:00 PM
Slippery Rock vs Frostburg State
Mar 9 12:00 PM
Saint Leo vs Belmont Abbey
Mar 9 12:00 PM
D’Youville vs Lock Haven
Mar 9 12:00 PM
Findlay vs Quincy
Mar 9 12:00 PM
Young Harris vs Emmanuel (GA)
Mar 9 12:00 PM
Alabama Huntsville vs Malone
Mar 9 12:00 PM
East Stroudsburg vs Adelphi
Mar 9 12:00 PM
Wilmington vs Shippensburg
Mar 9 12:00 PM
Kutztown vs Tampa
Mar 9 11:00 AM
Mercy vs Florida Southern
Mar 9 11:00 AM
Newberry vs Tiffin
Mar 9 11:00 AM
Chowan vs Southern Wesleyan
Mar 9 11:00 AM
Rockhurst vs Daemen
Mar 8 6:00 PM
North Greenville vs Lees-McRae
Mar 8 5:00 PM
Flagler vs Seton Hill
Mar 8 5:00 PM
Missouri Western vs Northern Michigan
Mar 8 4:00 PM
St. Thomas Aquinas vs Caldwell
Mar 8 3:00 PM
Tusculum vs Wingate
Mar 8 3:00 PM
Fort Lewis vs Concordia St. Paul
Mar 8 2:00 PM
Walsh vs Ursuline
Mar 8 1:00 PM
Chestnut Hill vs Lake Erie
Mar 8 1:00 PM
Rollins vs Belmont Abbey
Mar 7 7:30 PM
CSU Pueblo vs Dominican (CA)
Mar 7 6:00 PM
Pace vs Florida Southern
Mar 7 6:00 PM
Mercy vs Tampa
Mar 7 2:00 PM
Virginia State vs Edinboro
Mar 7 1:00 PM
Bentley vs West Chester
Mar 7 12:00 PM
Saint Leo vs Assumption
Mar 6 7:00 PM
Florida Tech vs Anderson SC
Mar 6 7:00 PM
Converse vs Tiffin
Mar 6 6:00 PM
Frostburg State vs Shepherd
Mar 6 5:00 PM
UC Colorado Springs vs Concordia St. Paul
Mar 6 5:00 PM
William Jewell vs Northern Michigan
Mar 6 5:00 PM
Ursuline vs Bethany
Mar 6 4:00 PM
Southern Connecticut vs Bridgeport
Mar 6 4:00 PM
Mars Hill vs Lincoln Memorial
Mar 6 4:00 PM
Newberry vs Wingate
Mar 6 4:00 PM
Tusculum vs Alabama Huntsville
Mar 6 4:00 PM
St. Thomas Aquinas vs Post University
Mar 6 3:00 PM
Slippery Rock vs Findlay
Mar 6 3:00 PM
Lock Haven vs Wilmington
Mar 6 3:00 PM
Georgian Court vs Bloomsburg
Mar 6 2:00 PM
Maryville vs Grand Valley State
Mar 6 1:00 PM
Embry-Riddle vs Southern NH
Mar 6 12:00 PM
Palm Beach Atlantic vs Holy Family
Mar 6 12:00 PM
Charleston (WV) vs Ashland
Mar 6 12:00 PM
Montevallo vs Malone
Mar 5 6:00 PM
Limestone vs North Greenville
Mar 5 6:00 PM
UVA Wise vs Young Harris
Mar 5 5:00 PM
D’Youville vs Mercyhurst
Mar 5 4:00 PM
Gannon vs Daemen
Mar 5 4:00 PM
Mount Olive vs Lynn
Mar 5 2:00 PM
Dominican College vs Kutztown
Mar 5 2:00 PM
Lee vs Thomas More
Mar 5 2:00 PM
Chestnut Hill vs District of Columbia
Mar 5 1:00 PM
East Stroudsburg vs Roberts Wesleyan
Mar 5 12:00 PM
Saint Leo vs Seton Hill
Mar 4 7:00 PM
Pace vs Tampa
Mar 4 6:00 PM
UC Colorado Springs vs Dominican (CA)
Mar 4 6:00 PM
Rockhurst vs Northern Michigan
Mar 4 6:00 PM
Quincy vs Notre Dame (OH)
Mar 4 4:00 PM
Virginia State vs Southern Wesleyan
Mar 4 2:00 PM
Florida Southern vs Regis (CO)
Mar 4 11:00 AM
Davis & Elkins vs Edinboro
Mar 4 10:00 AM
Flagler vs Assumption
Mar 3 5:00 PM
McKendree vs William Jewell
Mar 3 3:00 PM
Maryville vs Colorado Mesa
Mar 3 1:00 PM
Rollins vs Southern NH
Mar 3 12:00 PM
Grand Valley State vs Missouri Western
Mar 3 12:00 PM
Thomas More vs Alabama Huntsville
Mar 3 12:00 PM
Lewis vs Notre Dame (OH)
Mar 2 5:00 PM
Franklin Pierce vs Southern Connecticut
Mar 2 4:00 PM
Saint Rose vs Molloy
Mar 2 3:00 PM
Palm Beach Atlantic vs Catawba
Mar 2 3:00 PM
Belmont Abbey vs Young Harris
Mar 2 3:00 PM
West Virginia Wesleyan vs Emory & Henry
Mar 2 3:00 PM
Lees-McRae vs Converse
Mar 2 2:00 PM
D’Youville vs Slippery Rock
Mar 2 2:00 PM
Lock Haven vs Daemen
Mar 2 2:00 PM
Southern Wesleyan vs Tiffin
Mar 2 2:00 PM
Bloomsburg vs Gannon
Mar 2 1:00 PM
UVA Wise vs Lynn
Mar 2 1:00 PM
Millersville vs Holy Family
Mar 2 1:00 PM
Saint Anselm vs Saint Michael’s
Mar 2 1:00 PM
Davis & Elkins vs Lake Erie
Mar 2 1:00 PM
Newberry vs Tusculum
Mar 2 1:00 PM
Lenoir-Rhyne vs Anderson SC
Mar 2 1:00 PM
New Haven vs Dominican (NY)
Mar 2 1:00 PM
Lincoln Memorial vs Limestone
Mar 2 12:30 PM
Pace vs Georgian Court
Mar 2 12:00 PM
Roberts Wesleyan vs Walsh University
Mar 2 12:00 PM
Frostburg State vs Shippensburg
Mar 2 12:00 PM
St. Thomas Aquinas vs Felician
Mar 2 12:00 PM
Ashland vs Alabama Huntsville
Mar 2 12:00 PM
East Stroudsburg vs Jefferson
Mar 2 12:00 PM
Emmanuel (GA) vs Chowan
Mar 2 12:00 PM
Mercy vs Bentley
Mar 2 11:00 AM
Barton vs Wilmington
Mar 2 11:00 AM
Florida Southern vs Wingate
Mar 2 10:00 AM
Embry-Riddle vs Rollins
Mar 1 7:00 PM
Florida Tech vs Regis (CO)
Mar 1 7:00 PM
McKendree vs Rockhurst
Mar 1 6:00 PM
Virginia State vs Bridgeport
Mar 1 2:00 PM
Grand Valley State vs Colorado Mesa
Mar 1 12:00 PM
Lee vs Lynn
Feb 29 5:00 PM
CSU Pueblo vs Findlay
Feb 29 4:00 PM
Kutztown vs Seton Hill
Feb 29 3:00 PM
Mercyhurst vs Georgian Court
Feb 29 2:00 PM
Molloy vs Gannon
Feb 28 7:00 PM
Embry-Riddle vs Flagler
Feb 28 7:00 PM
Tampa vs Adelphi
Feb 28 7:00 PM
Converse vs Wilmington
Feb 28 6:00 PM
Emmanuel (GA) vs Belmont Abbey
Feb 28 5:00 PM
Holy Family vs Bloomsburg
Feb 28 4:00 PM
Newberry vs Mount Olive
Feb 28 4:00 PM
Ashland vs Lock Haven
Feb 28 4:00 PM
Quincy vs Maryville
Feb 28 4:00 PM
Catawba vs Tusculum
Feb 28 4:00 PM
Limestone vs Lander
Feb 28 4:00 PM
Mercy vs New Haven
Feb 28 3:00 PM
Chestnut Hill vs St. Thomas Aquinas
Feb 28 2:00 PM
Chowan vs Bridgeport
Feb 28 1:00 PM
Lake Erie vs Davenport
Feb 27 5:00 PM
Barton vs Bridgeport
Feb 27 5:00 PM
Assumption vs Franklin Pierce
Feb 27 4:00 PM
UC Colorado Springs vs Findlay
Feb 27 4:00 PM
Southern Connecticut vs Saint Michael’s
Feb 27 4:00 PM
Indiana (PA) vs Georgian Court
Feb 27 3:00 PM
Millersville vs Jefferson
Feb 27 3:00 PM
Southern Wesleyan vs Charleston (WV)
Feb 26 6:00 PM
Felician vs District of Columbia
Feb 26 4:00 PM
Florida Southern vs Adelphi
Feb 25 5:00 PM
Lynn vs Rollins
Feb 25 1:00 PM
Missouri Western vs Quincy
Feb 25 1:00 PM
Tusculum vs Thomas More
Feb 25 1:00 PM
Wingate vs Lenoir-Rhyne
Feb 25 1:00 PM
Concordia St. Paul vs Maryville
Feb 25 1:00 PM
Georgian Court vs Gannon
Feb 25 12:00 PM
Roberts Wesleyan vs Saint Anselm
Feb 25 12:00 PM
Frostburg State vs Grand Valley State
Feb 25 12:00 PM
Shepherd vs Barton
Feb 25 12:00 PM
Ashland vs Davenport
Feb 25 12:00 PM
Northern Michigan vs McKendree
Feb 25 12:00 PM
Walsh vs UIndy
Feb 25 12:00 PM
D’Youville vs Dominican (NY)
Feb 25 11:00 AM
Daemen vs Dominican (NY)
Feb 24 3:00 PM
Anderson SC vs Emory & Henry
Feb 24 3:00 PM
Newberry vs UVA Wise
Feb 24 2:00 PM
West Chester vs Mercy
Feb 24 1:00 PM
Saint Leo vs Flagler
Feb 24 1:00 PM
Chowan vs Virginia State
Feb 24 1:00 PM
West Virginia Wesleyan vs Malone
Feb 24 1:00 PM
Lander vs Embry-Riddle
Feb 24 1:00 PM
Shorter vs Southern Wesleyan
Feb 24 1:00 PM
Northern Michigan vs Saint Benedict
Feb 24 12:00 PM
Molloy vs Southern Connecticut
Feb 24 12:00 PM
Belmont Abbey vs Lee
Feb 24 12:00 PM
Emmanuel (GA) vs Mount Olive
Feb 24 12:00 PM
Converse vs Mars Hill
Feb 24 12:00 PM
Holy Family vs Shippensburg
Feb 24 12:00 PM
D’Youville vs Post University
Feb 24 11:00 AM
North Greenville vs Tampa
Feb 24 11:00 AM
Concordia St. Paul vs McKendree
Feb 23 7:00 PM
Davis & Elkins vs District of Columbia
Feb 23 6:00 PM
William Jewell vs Missouri Western
Feb 23 6:00 PM
Palm Beach Atlantic vs Rollins
Feb 23 5:30 PM
Frostburg State vs Barton
Feb 23 5:00 PM
Ashland vs Notre Dame (OH)
Feb 23 5:00 PM
Thomas More vs UIndy
Feb 23 5:00 PM
Northern Michigan vs Maryville
Feb 23 5:00 PM
Mercyhurst vs Grand Valley State
Feb 23 4:00 PM
Davis & Elkins vs Tiffin
Feb 23 12:00 PM
Catawba vs Lees-McRae
Feb 22 7:00 PM
Walsh vs Daemen
Feb 22 2:00 PM
Molloy vs Franklin Pierce
Feb 21 4:00 PM
West Chester vs Jefferson
Feb 21 4:00 PM
Lenoir-Rhyne vs Tampa
Feb 21 3:00 PM
Tusculum vs Limestone
Feb 21 3:00 PM
Saint Rose vs Felician
Feb 21 12:00 PM
Converse vs Belmont Abbey
Feb 20 6:00 PM
Pace vs Roberts Wesleyan
Feb 20 4:00 PM
Southern Wesleyan vs UVA Wise
Feb 20 4:00 PM
Lynn vs Lincoln Memorial
Feb 20 4:00 PM
Mount Olive vs Embry-Riddle
Feb 20 1:00 PM
North Greenville vs Newberry
Feb 19 6:00 PM
Lees-McRae vs Tiffin
Feb 19 12:00 PM
Wingate vs Florida Tech
Feb 19 12:00 PM
Charleston (WV) vs Davenport
Feb 18 3:00 PM
Felician vs Davis & Elkins
Feb 18 3:00 PM
Findlay vs Maryville
Feb 18 2:00 PM
St. Thomas Aquinas vs Southern NH
Feb 18 1:00 PM
Missouri Western vs McKendree
Feb 18 1:00 PM
Concordia St. Paul vs Lewis
Feb 18 1:00 PM
West Virginia Wesleyan vs Lake Erie
Feb 18 1:00 PM
Rollins vs Lincoln Memorial
Feb 18 12:00 PM
Northern Michigan vs Quincy
Feb 18 12:00 PM
Alabama Huntsville vs Florida Southern
Feb 18 12:00 PM
Limestone vs Montevallo
Feb 18 12:00 PM
Young Harris vs UIndy
Feb 18 11:00 AM
Shepherd vs Georgian Court
Feb 18
Lander vs Tusculum
Feb 17 2:00 PM
Lee vs Rhodes
Feb 17 1:00 PM
Adelphi vs Roberts Wesleyan
Feb 17 1:00 PM
Lenoir-Rhyne vs Florida Tech
Feb 17 1:00 PM
Virginia State vs District of Columbia
Feb 17 1:00 PM
Mars Hill vs Lees-McRae
Feb 17 12:00 PM
Barton vs Tiffin
Feb 17 12:00 PM
Wingate vs Embry-Riddle
Feb 17 12:00 PM
Emmanuel (GA) vs Emory & Henry
Feb 17 12:00 PM
Shorter vs Saint Leo
Feb 17 10:00 AM
Flagler vs Lincoln Memorial
Feb 16 7:00 PM
Concordia St. Paul vs Quincy
Feb 16 7:00 PM
Belmont Abbey vs Montevallo
Feb 16 6:00 PM
Northern Michigan vs Lewis
Feb 16 5:00 PM
Alabama Huntsville vs Saint Leo
Feb 16 4:00 PM
Ashland vs Maryville
Feb 16 4:00 PM
UIndy vs Florida Southern
Feb 16 2:00 PM
Charleston (WV) vs Lake Erie
Feb 16 12:00 PM
Converse vs Catawba
Feb 15 6:00 PM
UVA Wise vs Anderson SC
Feb 15 4:00 PM
Mars Hill vs Wingate
Feb 14 6:00 PM
Flagler vs Florida Southern
Feb 14 5:00 PM
Newberry vs Lander
Feb 14 4:00 PM
Lenoir-Rhyne vs Southern Wesleyan
Feb 14 4:00 PM
Emmanuel (GA) vs Shorter
Feb 14 4:00 PM
Lincoln Memorial vs Lee
Feb 13 4:00 PM
Young Harris vs Limestone
Feb 13 4:00 PM
Davis & Elkins vs Emory & Henry
Feb 11 1:00 PM
Concordia St. Paul vs Missouri Western
Feb 11 1:00 PM
Alabama Huntsville vs North Greenville
Feb 11 1:00 PM
Montevallo vs Rollins
Feb 11 12:00 PM
Lee vs Tusculum
Feb 10 2:00 PM
Newberry vs Young Harris
Feb 10 1:00 PM
Charleston (WV) vs Barton
Feb 10 12:00 PM
Emmanuel (GA) vs Mars Hill
Feb 10 12:00 PM
Catawba vs Belmont Abbey
Feb 10 12:00 PM
Mount Olive vs Southern Wesleyan
Feb 10 11:00 AM
Rollins vs Alabama Huntsville
Feb 9 8:00 PM
UVA Wise vs Converse
Feb 9 6:00 PM
Palm Beach Atlantic vs Flagler
Feb 9 5:00 PM
Montevallo vs North Greenville
Feb 9 5:00 PM
Wingate vs Lander
Feb 9 4:00 PM
Lincoln Memorial vs Thomas More
Feb 9 3:00 PM
Anderson SC vs Young Harris
Feb 8 6:00 PM
Tusculum vs Shorter
Feb 7 4:00 PM
Belmont Abbey vs Limestone
Feb 7 3:30 PM
Palm Beach Atlantic vs Florida Tech
Feb 6 7:00 PM
Lee vs Rollins
Feb 6 4:00 PM
North Greenville vs Catawba
Feb 5 6:00 PM
Flagler vs Florida Tech
Feb 3 7:00 PM
Young Harris vs Mars Hill
Feb 3 4:00 PM
Anderson SC vs Shorter
Feb 3 2:00 PM
Lee vs UVA Wise
Feb 3 1:00 PM
Lincoln Memorial vs Alabama Huntsville
Feb 3 12:00 PM
Montevallo vs Embry-Riddle
Feb 3 12:00 PM